PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005631}
7,9 10 381
ocen
7,9 10 1 10381
One Piece
powrót do forum serialu One Piece

Nie wiem, ale tyle fanów, i nie fanów, oceniło to tak wysoko? Pytanie czy z nostalgii, czy z czego?
Bo po pierwszym odcinku, sam mogę dać 7. I to takie solidne. Trochę zmian jest, pary z nich nie rozumiem.Bo można je było zrobić normalnie jak w mandze. Bez żadnych przeszkód.
Wiadomo, nie wszystko może być jak w mandze, bo to niemożliwe w aktorskiej wersji. Już tego specyficznego humoru, nie da rady odwzorować, bo musieliby miny w CGI robić, a to już byłoby słabe. Pewnych scen akcji, też raczej nie mogą zrobić 1;1. Bo to sporo gagów, sporo dobrego CGI potrzebne. I no będzie sporo zmian. Ale wiecie co? Czuję w tym ducha One Piece. Postacie na razie mają swoje charaktery widoczne. W mandze i anime lepsze, ale tutaj nie jest źle. Widać ich motywację. Walki wyglądają w porządku. Na razie wszystkie postacie które widziałem, są dobrze dobrane i zrobione. Jestem w niemałym szoku, że udało im się to aż tak dobrze zrobić. Zobaczymy jak będzie dalej. Oczywiście białe postacie stały sie czarne, ale trudno. To tylko kolor, ważne żeby postać była sobą. Za jakiś miesiąc odpalę całość, i sobie zrecenzuję w pełni, co mi sie podoba, a co nie. I w tym przypadku, raczej łagodnie traktuję zmiany,bo OP wydawał mi sie nie do zrobienia w Live Action.

toyminator

"Oczywiście białe postacie stały sie czarne" Kto właściwie? Nie oglądałem jeszcze całości, tylko urywki na yt i nic mi się nie rzuciło w oczy dziwnego, jedynie Usopp wygląda inaczej niż sobie wyobrażałem.

Ameno_Ameno

Może chodziło o Nojiko. Mi to osobiście nic nie zmienia.

ocenił(a) serial na 8
Ameno_Ameno

Lucky Roo ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones