Ingrid Thulin

Ingrid Lilian Thulin

7,9
1 315 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ingrid Thulin

Na fotografii ani Ulmann ani Thulin, ale Florinda Bolkan Brazylijka występująca w filmach europejskich m.in. "Śledztwo w sprawie obywatela poza wszelkich podejrzeniem".

niznikm

Masz niezłe oko, to może być skądinąd również świetna aktorka - Florinda Bolkan, ale pewności nie ma, natomiast prawie na pewno na zdjęciu nie jest Ingrid Thulin, która ma zupełnie inną twarz i charakterystyczne, szerokie usta. Zastanawia mnie źródło tego błędu, skąd się wzięło to zdjęcie. W sieci można je łatwo znaleźć w dosłownie kilku miejscach jako Ingrid Thulin, ale nie są to wiarygodne źródła. Jeśli to Florinda Bolkan, to możliwe, że źródłem błędu jest ich chyba jedyny wspólny film, czyli genialny "Zmierzch Bogów" Viscontiego, ale Florinda wygląda tam jednak trochę inaczej.
Bez względu na to jak jest naprawdę, redakcja portalu mogłaby zmienić to zdjęcie, jest setki zdjęć gdzie jest podobna do siebie, to podważa wiarygodność portalu, która i tak nie jest dla mnie duża, znalazłem już tutaj mnóstwo błędów i niedoróbek.

ixtl

Dzięki za wsparcie w kwestii wiarygodności fotki Ingrid Thulin. Najważniejsze, że osoba odpowiedzialna za tę część poprawiła ten bardzo istotny szczegół. Teraz jest to na sto procent Ingrid.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones