Gunnar Björnstrand

Knut Gunnar Johanson

8,1
1 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gunnar Björnstrand

Widziałem tylko/aż Siódmą pieczęć!!
Gośc jest genialny!!
Gra doskonale i taką miechawe robi ze hoho
BILL MURREY!!! odrazu mi się z nim kojarzy. Siłą rzeczy Murreya pierwszego poznałem :]

anyway, koles mi go przypominał przez mimike i przez styl gry, przez swoje spojrzenie no i kilka genialnych kwesti odpowiednio wypowiedzianych (o pobiciu rycerzy przy paleniu kobitki) , (Gdzie jedziecie - do Pala - Aaa wiedźma:D) albo scena w której gadał z kowalem o kobitkach czy też na drugim planie odpowiednio komentował i wspomagał kowala w jego pojedynku z aktorem a potem rozmowie z nieweierną Lizą :D
Gość jest naprawde niesamowity a film bergmana genialny ;)

hihihaha

Ja na razie widziałem z nim też film Bergmana ale to był "Fanny i Aleksander" gdzie zagrał rewelacyjnie księdza. Nie będę tu opowiadał szerzej o jego kreacji, ale była z pewnością wybitna, tak jak i sam film.

użytkownik usunięty
Thommy

Bjornstrand nie grał księdza w 'Fanny i Alexander"...

Chodzi ci o to że nie grał w tym filmie tej postaci czy że nie grał księdza a pastora(kwestionujesz nomenklaturę)?

hihihaha

To ja zadam takie pytanie: w jakich filmach miał rolę pierwszoplanową (i do tego dobrą)??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones