PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850581}

Super Mario Bros. Film

The Super Mario Bros. Movie
6,6 15 826
ocen
6,6 10 1 15826
5,4 16
ocen krytyków
Super Mario Bros. Film
powrót do forum filmu Super Mario Bros. Film

Trochę szkoda...

ocenił(a) film na 8

...że u nas dopiero w Maju pod koniec będzie a reszta prawie ma w kwietniu, no cóż trzeba będzie czegoś poszukać, żeby uniknąć spoilerów :p

ocenił(a) film na 7
I_Think_So

Jak tylko podano oficjalną datę premiery na przełom marca i kwietnia, wiedziałem, że u nas, jakiś debil wpadnie na "genialny" pomysł, żeby przesunąć film na przełom maja i czerwca (dzień dziecka).

ocenił(a) film na 8
_SetH_

Bez sensu to jest patrząc, że będzie jeszcze kilka innych filmów przed albo po Dniu Dziecka. No ale cóż trudno stracą najwyżej

ocenił(a) film na 10
_SetH_

Film miałbyć w grudniu ale jak zwykle musieli po przekładać

_SetH_

A ocenę już dałeś... Psujecie ten portal

ocenił(a) film na 7
I_Think_So

Najpewniej na początku maja zaczną się przedpremiery.

ocenił(a) film na 10
M1CHA

Na koniec maja będzie 26

ocenił(a) film na 7
mikolajczakmikolaj16

Pisałem o przedpremierach od początku maja. Wiem że oficjalna premiera będzie 26.

ocenił(a) film na 10
M1CHA

Od 7 maja będą przedpremiery

ocenił(a) film na 8
M1CHA

Dziwne dla mnie nadal się to wydaje, że pod sam koniec maja i tak to przełożyli głównie u nas, a digitalowo to niby gdzieś na zagranicznych platformach ma wychodzić 6 maja niby przedpremiery mają grać u nas 7 maja ale już było w dwóch miejscach 11 kwietnia z napisami u nas.

I_Think_So

Premiera na zagranicznym VOD będzie 16 maja.

ocenił(a) film na 7
I_Think_So

Mario ginie na końcu

ocenił(a) film na 6
I_Think_So

Przedpremiery będą już 7 maja i Mam pytanie czy Mario naprawdę gibie czy to tylko żart tego wyżej ?

ocenił(a) film na 8
garfild2002

trzeba obejrzeć, mogę tylko powiedzieć, że nie żałuję i pójdę jak u nas w kinach będą grać ;)

ocenił(a) film na 8
I_Think_So

Obejrzę jak tylko wejdzie do Polski do kin. Ale bardziej oczekuję filmu z udziałem innego aktora. Tu jest fajny wątek pokazany w Saturday Night Live. Pedro Pascal w roli Mario będzie wymiatać
https://www.youtube.com/watch?v=UiIRlg4Xr5w&ab_channel=SaturdayNightLive

ocenił(a) film na 7
I_Think_So

Żadna szkoda. Ściągnij z torrenta wersję w 4k HDR i zobacz sobie na porządnym tv. Żadne kino nie da ci takiej jakości.

ocenił(a) film na 8
Warcryer

Sęk w tym, że już obejrzałam ten film i czekam raczej jak na dvd u nas wydadzą bo lubię zbierać, ale dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones